Ivana  Toušová                                 

 

 

 • Jsem celým svým srdcem umělec, vystudovala jsem Taneční konzervatoř v Bratislavě. Působila jsem několik let v SND, pak nabídka z Laterny Magiky a následně Baletu P.Šmoka mě už natrvalo usadili v ČR.

  Po různých životních zkušenostech a období, jsem se sílou osudu dostala až sem do Klášterce nad Ohří. Celý svůj život se snažím řídit výrokem Louise L.Hay "Dělejte to co milujete, a milujte to, co děláte."                                                                                                                                                                                                  Jóga mi učarovala  svou ucelenou filozofií, hloubkou a citlivostí ke všem emočním úrovním člověka, rozhledem do mnoha struktur nejen těla, také mysli a duše. Byla jsem fascinována každým novým detailem, který jsem objevovala díky ztišené mysli a zvýšené vnímavosti.                                                                                                                                                                                        

 • Absolvovala jsem studium jógy s certifikací - Instruktor jógy se zaměřením na powerjógu - Power Yoga Akademie Praha, akreditovaný kurz MŠMT (PowerYoga akademie s.r.o) + certifikáty: Jóga pro děti s Pavlem Hájkem - PYA - Praha, Jóga pro zdavá záda s Mudr.Anetou Královou - PYA - Praha, Umění jógového dotyku a asistence v ásanách s Markem Petráčkem - PYA- Praha, JINová jóga s Mgr,Ph.D.Romanou Kláštereckou- seminář Power Yoga Akademie Praha,Jóga proti stresu s Filipem Klieštikem PYA-Praha, Vinysa flow jóga s Danou Beierovou  PYA-Praha, Jóga a čínská medicína s Phdr.Dášou Váňovou (PYA-Praha).SM - systém Dr. Mudr.Richarda Smíška (Stop bolesti zad s.r.o.)

 •  V r.2014 jsem otevřela Yoga - studio v Klášterci nad Ohří a baletní školu pro děti a dělám to co miluji - Tanec, jógu, pohyb, a snažím se pomáhat dětem a lidem, kteří to potřebují. Snažím se dostat do podvědomí lidí, aby více pečovali o své zdraví. Dnešní zdravotní stav dospělých ani dětí není uspokojivý, proto je důležité rozvíjet pohybové aktivity všech lidí bez rozdílu věku.

  Aktivity, které budou ovlivňovat nejen fyzický, ale i duševní stav a též budou prevencí proti nemocem.

  Pořádám po celý rok akce jak pro děti tak dospělé  (jógové víkendy se zaměřením, semináře, tábory a speciální lekce) aby jsem motivovala a dala jim tu první jiskřičku .....

  Snažím se pořád vzdělávat a získávat nové zkušenosti v oblasti jógy "Je to cesta která nekončí, pořád je kam jít dál,objevovat nové směry, zpevňovat svoji vůli a posouvat se dál" a to mě baví a fascinuje. Pro mě osobně je jóga jen jedna, jak také říká můj guru, ale velice jsem si oblíbila powerjógu a jinovou jógu, kde se v jedné cítím pevně a svobodně a v druhé uvolněně a meditativně.                                                                                                                                                                                            Jóga je pro mě vírou, cestou k dosažení trvalého zdraví, spokojenosti, radosti a naplnění srdce. Cesta k vnitřnímu míru. Přináším Vám vlastní radost z jógy a otevřené srdce pro každého.