Platnost cen od 1.9.2017

 

Ceník :

 • Základní jednorázové bez rezervace (60min.) lekce 130,- Kč (platba ve studiu)
 • Jednotlivá lekce s rezervací 110,-Kč
 • Kredit 5 lekcí 550,-  (platnost 120 dní)
 • Kredit 10 lekcí 1100,-  (platnost 180 dní)
 • SM-systém jednotlivá lekce 150,-
 • Systém cenových zvýhodnění pro pravidelně praktikující : 

              permanentka Čandra 5 lekcí / 500,-Kč lze uplatnit na všechny lekce pro dospělé a vybrané extra akce, platnost 30 dní od data připsání. Platnost kreditu nelze prodlužovat!

             permanentka Súrja 10 lekcí / 1000,-Kč lze uplatnit na všechny lekce pro dospělé a vybrané extra akce, platnost 60 dní od data připsání. Platnost kreditu nelze prodlužovat!

 Platby za permanentky a kredity je možno poslat převodem na účet studia : 35-4179070217/0100, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celé jméno a název permanentky nebo kreditu.

Upozornění : Permanentka má omezenou platnost, která začíná od data připsání na účet studia a končí poslední rezervací lekce v rezervačním systému. Po poslední rezervazi platnosti data kreditu nebo permanentky,kdy kredit nevyčepáte zbytek kreditu propadá a je nevratný! Na lekce, které se konají po celou dobu platnosti kreditu nebo permanentky, je možno se přihlást na jakoukoli lekci, kterou nabízí Yoga studio ve s vém rozvrhu a to po celkovou dobu trvání platnosti vašeho kreditu. 

 • Důchodci,studenti, mateřská  lekce 90,-Kč
 • Dětská jóga - doba trvání 3.měsíce/10 lekcí (1 lekce 50min)= Malí jogínci (4-7 let) 790,-Kč/1dítě 
 •                                                               ( 1 lekce 50min)= Jogínci (7-10 let) 790,-Kč/1dítě
 •                                                               (1 lekce 60min) = Teen jóga (10 a více) 890,-Kč/1dítě
 •                                                                - max.počet 10 dětí na kurzu
 • Možnost zakoupení dárkových poukazů na 3 lekce,  na 5 lekcí,  na 10 lekcí
 • Individuální hodina s klientem (60min.) 450,-Kč, + další účastník 200,-Kč

 

Je nutné si lekce rezervovat.

   - na našich stánkach pod ikonou REZERVACE

 účet studia : 35-4179070217/0100

 

 

 • Rezervace - postup

  Na lekce a workshopy se přihlásíte pomocí rezervačního systému (viz. Rezervace).

  1.krok :

  Vytvořte si Váš osobní profil a odešlete částku (kredit nebo permanentka) na účet studia !!!

  2.krok:

  Po připsání kreditu (do rezervačního systému) můžete libovolně provádět rezervace. Pokud chcete mít jisté místo na stejný den a čas, doporučujeme provést rezervace předem co nejdříve.

  3.krok :

  A) Pokud chcete výhodnější ceny lekcí, zakupte si permanentku. Po připsání peněz na účet, Vám bude kredit aktivován a všechny rezervace se Vám z něj budou automaticky odčítat. Pokud nemůžete platit převodem, můžete Permanentku uhradit v hotovosti ve studiu. Pokud chcete permanentku aktivovat až od určitého data, napište tuto informaci do zprávy pro příjemce!

  B) Pokud permenentku v tuto chvíli nevyužijete, můžete platit lekce jednotlivě, buď v hotovosti přímo ve studiu nebo si koupit kredit s delší platností a poslat platbu předem na účet.                                                                                                                                                                              C) V případě včasného zrušení rezervace (viz. Storno podmínky) vám bude částka automaticky přičtena zpět k permanentce.                                 D) Z vašeho přihlašovacího účtu nelze přihlasovat jiné osoby na lekci v rozvrhu, také s kreditem manipulovat nebo ho uplatňovat na někoho jiného.

 • Každá permanentka nebo kredit má časové omezení, viz. jednotlivé permanentky, které není možné prodlužovat. Pouze v případě absence způsobené závažnou zdravotní indispozicí delší jak 4 týdny, např. zlomeniny, těhotenství, mononukleóza apod., je možné požádat o adekvátní prodloužení platnosti kreditu. Finanční kompenzace není možná. Nevyčerpaný kredit po uplynutí časové lhůty propadá.

 •  

  Storno podmínky

  Rezervovanou lekci lze zrušit nejpozději 6 hodin před jejím začátkem. V případě platby v hotovosti, bude klient vyzván uhradit zmeškanou aktivitu do 7 dnů buď v hotovosti ve studiu nebo na účet studia 35-4179070217/010.

  U tématických, prodloužených lekcí, či workshopů je nutná úhrada předem převodem nebo v hotovosti, případně stržením z permanentky. Storno u těchto akcí je následující - do 48 hodin předem - vrácení celé částky, zrušení do 24 hod před začátkem - vrácení 50% z uhrazené částky, zrušení méně jak 24 hod před začátkem - nevracíme žádnou částku.

 •  

  Rozvrh

  Lekce v rozvrhu jsou vypisovány nebo obměněny vždy na 4 období (září-prosinec, leden-březen, duben-červen, červen-srpen). Jóga studio si vyhrazuje právo plánovaný rozvrh kdykoli změnit z organizačních a personálních důvodů. O případných změnách budou klienti včas informováni emailem a na webových stránkách.

  Zakoupením kurzu klient stvrzuje, že je obeznámen a souhlasí s těmito podmínkami.